• Pratęsti per karantiną pasibaigę pradedančiųjų vairuotojų pažymėjimai

  by  • 2021/01/20 • Regitra • 0 Comments

  Pradedantiesiems vairuotojams, kurių vairuotojo pažymėjimai baigia galioti per karantiną, „Regitra“ pratęsė galiojimo terminą karantino laikotarpiui ir dar 45 d. po jo pabaigos. Tai aktualu tiems, kurie, neturėdami 2 metų vairavimo patirties, pažeidė Kelių eismo taisykles ir turi baigti papildomus mokymus.

  Įprastai šiuos mokymus vairavimo mokykloje reikia pabaigti per vienus metus nuo pažeidimo padarymo dienos ir tik tuomet galima pasikeisti pradedančiojo vairuotojo pažymėjimą į 10 metų galiojantį.

  „Susisiekimo ministerija pratęsė papildomų mokymų baigimo terminą, tad logiška pratęsti ir pradedančiųjų vairuotojo pažymėjimų galiojimą. Tokiu būdu šie asmenys nepraras teisės vairuoti, kadangi jie turės papildomo laiko pabaigti šiuos mokymus ir užsisakyti naują vairuotojo pažymėjimą. Beje, pasikeisti vairuotojo pažymėjimą galima paprasčiausiai internetu“, – teigia „Regitros“ generalinio direktoriaus pavaduotojas Saulius Šuminas.

  Pradedantieji vairuotojai, kuriems terminas baigti papildomus mokymus baigiasi karantino metu, šiuos mokymus galės baigti per 30 kalendorinių dienų jam pasibaigus.

  Naują vairuotojo pažymėjimą galima užsisakyti internetu

  Pradedantieji vairuotojai, kaip ir kiti vairuotojai, pasikeisti į ilgalaikį gali internetu. „Regitra“ informaciją apie pabaigtus papildomus mokymus iš vairavimo mokyklų gauna automatiškai. Naujas vairuotojo pažymėjimas pristatomas į artimiausią paštomatą arba per kurjerį pageidaujamu adresu Lietuvoje. Daugiau informacijos apie pradedančiųjų vairuotojo pažymėjimų keitimą galima rasti ČIA.

  Šaltinis: Regitra.lt

  Žalias lapas

  About

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *