• Nuo gegužės 4 atnaujinami visų kategorijų egzaminai

  by  • 2020/05/06 • Regitra • 0 Comments

  Nuo gegužės 4-osios „Regitra“ pradės egzaminuoti visų kategorijų, įskaitant ir B, būsimus vairuotojus. Į teorijos ir praktikos egzaminus galima užsiregistruoti jau nuo pirmadienio, t. y. balandžio 27 d. Gegužę padaliniuose pradedamos teikti ir vairuotojo pažymėjimų išdavimo paslaugos iš anksto užsiregistravusiems klientams, kurie jų negali gauti internetu.

  Atsižvelgiant į situaciją šalyje, „Regitra“ egzaminus atnaujina palaipsniui. Šią savaitę pradėti egzaminuoti motociklininkai ir krovininių transporto priemonių vairuotojai, o nuo gegužės bus atnaujinti visų kategorijų teorijos bei praktikos egzaminai. Jie vyks nuo pirmadienio iki penktadienio.

  3161_76b1241cdaa8cf2f6787cdb0eec47aa1
  Ką svarbu žinoti atvykstantiems į „Regitrą“?

  Atvykdami į padalinį laikykitės šių bendrųjų saugumo reikalavimų:

  • dėvėkite apsauginę kaukę ar respiratorių;
  • dezinfekuokite rankas ir tik po to darbuotojui pateikite reikalingus dokumentus;
  • bendraujant su darbuotoju laikykitės saugaus 2 m atstumo;
  • rekomenduojame atsiskaityti banko mokėjimo kortele ar mobiliuoju telefonu;
  • pajutus kokius nors ligos simptomus, atidėkite suplanuotą vizitą.

  Organizuojant egzaminus bus imtasi visų būtinųjų saugumo priemonių. Teorijos egzaminų klasėse numatomi žmonių skaičiaus ribojimai, jog būtų užtikrintas didesnis atstumas tarp egzaminuojamųjų. Taip pat klasės ir automobiliai bus nuolat dezinfekuojami bei vėdinami.

  Svarbu atkreipti dėmesį, kad egzaminuojamiesiems atvykus į padalinį gali būti matuojama kūno temperatūra ir prašoma pasirašyti bei patvirtinti, jog asmuo neturi ligos simptomų.

  Su išsamia atmintine ir saugumo reikalavimais kviečiame susipažinti „Regitros“ interneto svetainėje.

  Gyventojai kviečiami naudotis išankstine registracija ir el. paslaugomis
  Klientai, norintys gauti paslaugas, susijusias su vairuotojo pažymėjimų išdavimu ar transporto priemonių registracija, bus aptarnaujami tik pagal išankstinę registraciją. Vizitui užsiregistruoti galima ČIA.

  Primename, kad daugelį „Regitros“ paslaugų galima gauti tiesiog internetu. Nuotoliniu būdu galima ne tik pasikeisti vairuotojo pažymėjimą, bet ir pranešti apie Lietuvoje prieš tai registruoto automobilio pardavimą ar jį užregistruoti savo vardu.

  Visi elektroniniai užsakymai yra pristatomi per kurjerį arba į siuntų savitarnos terminalus. Tad šiuo laikotarpiu, jei yra galimybė, klientai kviečiami paslaugas atlikti tiesiog iš savo namų, užuot vykus fiziškai į padalinį:

  About

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *