• Medicininę pažyma jau galima užsakyti ir internetu

  by  • 2014/02/10 • Bendros temos • 2 Comments

  Neseniai startavęs naujas projektas Sveikatospazymos.lt padės sutaupyti laiko, norintiems greičiau gauti medicininę pažymą.

  Kaip tai veikia?

  Padarius užsakymą, pažyma bus pradėta ruošti iškart gavus užsakymą. Per 5 darbo dienas pageidaujamu laiku atvykus į pasirinkta kliniką vizito pas gydytoją, jis jau turės reikalingą informaciją bei paruoštus dokumentus.

  Užsakydami pažymą internetu sutaupysite laiko, nes klinika, gavusi užsakymą, galės sutvarkyti dokumentus iki Jūsų apsilankymo. Pažyma Jums bus atiduota per vizitą pas gydytoją. Vizitas užtruks iki 30 minučių.
  Pažymos kaina priklauso nuo miesto ir pasirinktos klinikos. Užsakant pažymą jums reikės atsakyti apie 20 su Jūsų sveikata susijusių klausimų.

  Pažymas galima atsiimti jau ir Kaune

  Startavus projektui pažymas galėjo užsisakyti tik Vilniaus miesto vairuotojai, tačiau neseniai atsirado galimybė pažymas užsisakyti ir Kauno miesto vairuotojams, o jas atsiimti „Jūsų Šeimos Klinika“ klinikoje. Pasak projekto organizatorių, ateityje klinikų, kuriuose galės atsiimti pažymas tik daugės, ir tai bus ne tik Vilniuje ir Kaune, tačiau ir kituose šalies didžiosiose miestuose.

  Daugiau informacijos www.sveikatospazymos.lt

  2 Responses to Medicininę pažyma jau galima užsakyti ir internetu

  1. Ina
   2015/03/04 at 20:25

   reikia pazymos

  2. skaidra
   2015/09/17 at 10:29

   sveiki,man reikia pazymos,as siuo metu esu uzsienyje,bet grisiu spalio 11diena,tai 12d jau noreciau pasiimti pazyma,ar butu imanoma?as gyvenu mazeikiuose

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *